درباره گروه کارخانجات آرتا تجارت زرین

مجموعه کارخانجات آرتا تجارت زرین

کارخانه آرتا تجارت زرین تولید کننده آرد سمولینا، انواع ماکارونی، لازانیا و ورمیشل با نام های تجاری ژیک ماکارون، سنا ماکارون، ماکارونی پارسیلا و ماکارونی اطلس به عنوان بزرگترین تولید کننده ماکارونی در خاورمیانه از سال 1394 در زمینی به مساحت 60  هکتار در استان فارس، 30  کیلومتری بزرگراه شیراز- تخت جمشید، با بکارگیری پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و ماشین آلات کاملا اتوماتیک شرکت بویلر سوئیس به بهره برداری رسید. خطوط تولیدی کارخانه به لحاظ ظرفیت و تکنولوژی در جایگاه نخست خاورمیانه و چهارمین رتبه در دنیا قرار دارد.  

این شرکت مجهز به آزمایشگاه کنترل کیفیت بسیار پیشرفته می باشد که ضمن انجام آزمایشات فیزیک و شیمیایی و میکروبیولوژی علاوه بر تضمین کیفیت مطلوب محصولات ماکارونی خود به عنوان آزمایشگاه مرجع در صنعت غلات نیز فعال می باشد و در سال 1401 موفق به اخذ گواهینامه جشنواره صنعت سلامت محور گردیده است.

این واحد تولیدی مجهز به چندین سلو با ظرفیت بیش از 240000  تن می باشد که در ساخت آنها از آخرین تکنولوژی روز دنیا بهره گرفته شده و دارای گردش هوای خودکار به منظور حفظ کیفیت مناسب و افزایش زمان نگه داری گندم می باشد. این کارخانه به عنوان بزرگترین واحد تولید کننده انواع ماکارونی و پاستا در خاورمیانه با بکارگیری 4 خط تولیدی کاملا اتوماتیک خود در فاز اول قابلیت تولید روزانه  400  تن محصول را داشته و تناژ تولیدی محصول این شرکت با اجرای برنامه توسعه به روزانه  1000 تن انواع ماکارونی افزایش خواهد یافت.

کارخانه آرتا تجارت زرین ضمن توجه خاص به اجرای استاندارد های مواد غذایی و بهبود مستمر اثر بخشی سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی موفق به اخذ گواهینامه های ISO 22000:2005 ,  HACCP  و ISO 9001  گردیده و هدف خود را عرضه محصولاتی با ارزش غذایی فوق العاده و کیفیت ایده آل مطابق ذائقه مشتریان خود قرار داده است.

ما درتولید ماکارونی حرفه ای  هستیم

ما اینجا هستیم تا برای شما بهترین ها را تولید کنیم 

10+سال تجربه
43+دریافت جایزه
27kمشتری راضی
200+محصول کامل

تیم آرتا تجارت 

برای ملاقات با تیم های حرفه ای ما کافیست با شماره تماس های آرتا تجارت و داخلی هر شخص تماس بگیرید . 

ما همواره پاسخگوی انتقادات و نظرات شما هستیم 

دکتر بهرنگ عادلی

مدیر بازرگانی 

                                     09126401295

سعید جعفری

کارشناس خرید 

امیر رشنو

کارشناس بازرگانی 

سمیه نشتا علی

کارشناس بازرگانی 

هانیه پاک شهر

کارشناس بازرگانی 

دکتر غلامرضا زمردیان

مدیر بازرگانی 

هرمز جعفری

مدیر مالی

سولماز تقوی

مدیر اداری

محمدرضا جعفری

حسابدار

مهندس علی عضلاتی 

مدیر تولید 

زهرا پاشایی 

مدیر کنترل کیفی 

همکاران ما

شرکت های مشهور به ما اعتماد کردند، چرا شما نیستید